Umowa ramowa na Dostawę LOTR Kleszcz

28 lutego 2024 roku zapisze się złotymi literami w historii naszej firmy. Jest to dzień, w którym nasze zaangażowanie, innowacyjność i ciężka praca zostały uwieńczone sukcesem. Z ogromną dumą informujemy, że w obecności Władysława Kosiniak-Kamysza - Wicepremiera i Ministra Obrony Narodowej oraz Wiceministra Pawła Bejdy i innych znamienitych gości, nasza firma - AMZ-KUTNO S.A. - podpisała umowę ramową z Agencją Uzbrojenia na dostawę lekkich opancerzonych transporterów rozpoznawczych (LOTR) Kleszcz.
To historyczny moment nie tylko dla nas, ale także dla bezpieczeństwa naszego kraju.
Projekt LOTR Kleszcz jest owocem polskiej myśli technicznej i świadczy o naszej zdolności do realizacji projektów o kluczowym znaczeniu dla obronności Polski.
Dzięki tej umowie, w latach 2025-2035 dostarczymy 286 zaawansowanych pojazdów, co stanowi znaczący krok w modernizacji Sił Zbrojnych RP. Szacowana wartość zamówień to kilka miliardów złotych, co podkreśla skalę i znaczenie tego przedsięwzięcia.
Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność dla Pana Władysława Kosiniak-Kamysza za obecność i wsparcie, a także podziękować każdemu, kto przyczynił się do tego wyjątkowego osiągnięcia. To zwieńczenie wielu lat ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania całego zespołu AMZ-KUTNO S.A.
Patrzymy w przyszłość z jeszcze większym optymizmem i determinacją. Ten sukces nie tylko wzmacnia naszą pozycję jako lidera w branży obronnej, ale także otwiera przed nami nowe możliwości i wyzwania.
Dziękujemy za zaufanie i jesteśmy gotowi na dalsze sukcesy, wspierając bezpieczeństwo i obronność Polski!